Logo
Üst Banner
İletişim

Ege, Akdeniz Yöresel Kıyafet Kostüm Kiralık

Ürün Fiyatı:

Fiyat Sorunuz.


Bize Ulaşın23 Nisan Kıyafetleri 2020 yılı modelleri, kiralık 23 nisan kıyafetleri, yöresel 23 nisan kıyafetleri, yöresel kiralık kıyafet Ankara’da en uygun ve ucuz fiyata Samanpazarı’nda Melodi Giyim’de! En ucuz 23 Nisan Yöresel kıyafetleri çocuklar için üretilmiş özel dikim kostümler, etekler, tütüler, penyeler, pantolonlar – özel kostümler ve müsamere kıyafetleri bunun yanında özel dikim gösteri kıyafetleri çocuklarımız için zararsız kumaşlardan elde edilmektedir. Yaş ve beden anlamında her tülü çeşidi bulabileceğiniz firmamızda 5-18 yaş arası tüm çocuk ve genç kıyafetlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Birinci sınıf işçilik ve kokusuz ürünlerden üretilen çocuklar için 2020 yılı 23 Nisan kıyafetleri en yeni modelleri miniklere çok yakışacak! En uygun ve en ucuz fiyatlarıyla satın alabileceğiniz gösteri kıyafetleri, müsamere kıyafetleri – diğer tüm 23 Nisan ucuz kıyafet koleksiyonu ve 23 Nisan yöresel kostümleri ile siz değerli müşterilerimizin her zaman istekleri doğrultusunda kreasyonlarımız hazırlanmaktadır.

23 Nisan Çocuk Kıyafetleri , Ankara En Ucuz Çocuk 23 Nisan Kıyafetleri, Toptan Çocuk Kıyafetleri, Yöresel Çocuk Kıyafetleri, Ucuz kiralık kıyafetler Perakende Müsamere Çocuk Kıyafetleri, 23 nisan kıyafeti, özel kategorilerinde siz değerli müşterilerine Ankara Samanpazarı Saraçlar Çarşısı mevkiinde destek ve hizmet veremeye devam etmektedir.

Firmamızda showroom bulunmaktadır. İstemiş olduğunuz ürünleri dilerseniz firmamızda görebilirsiniz. Bu konuda iletişim bilgilerimize ulaşmak için bize ulaşın menüsüne tıklayabilirsiniz. Yada google arama motorunda melodi giyim veya 23 nisan çocuk yöresel kıyafetleri ankara aramasında sağ barda detaylı bilgilerimizi bulabilirsiniz. Diğer ürünler için tüm detaylı resimleri ve ürünleri incelemek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Bu ürünümüz çocuklar için tasarlanmış dar / geniş kalıp bir üründür. Ürünün kalıplarını görebilmek için lütfen beden bilgilerinizi tarafımıza göndermeyi unutmayınız. Dilerseniz çocuklara özel dikim müsamere kıyafeti dikebiliyoruz. Yada dilerseniz gösteri kıyafeti dikebiliyoruz. Ürünlerimizin tamamına yakınında astar kullanılmaktadır. Bu kıyafeti dilerseniz iç mekanda dilerseniz dış mekanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Terletmeyen özellikli iç astarı sayesinde rahatlıkla giyilebilir. Kıyafetlerimiz TSE normlarına göre üretilmektedir.

Firmamızın iletişim bilgileri Saraçlar Çarşısı 46/F Samanpazarı Ankara adresinde T1 : 0312 324 1410 – T2 : 0507 169 9810 irtibat bilgilerinden dilerseniz Mobil 1 : 0532 131 8004 – Mobil 2: 0533 684 5260 mobil hatlarımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

23 Nisan Yöresel Kıyafetleri 2019 yılı modelleri Ankara’da en uygun ve ucuz fiyata Samanpazarı’nda Melodi Giyim’de! En ucuz 23 Nisan kıyafetleri çocuklar için üretilmiş özel dikim kostümler, etekler, tütüler, penyeler, pantolonlar – özel kostümler ve müsamere kıyafetleri bunun yanında özel dikim gösteri kıyafetleri çocuklarımız için zararsız kumaşlardan elde edilmektedir. Yaş ve beden anlamında her tülü çeşidi bulabileceğiniz firmamızda 5-18 yaş arası tüm çocuk ve genç kıyafetlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Birinci sınıf işçilik ve kokusuz ürünlerden üretilen çocuklar için 2019 yılı 23 Nisan kiralık kıyafetleri en yeni modelleri miniklere çok yakışacak! En uygun ve en ucuz kiralık fiyatlarıyla satın alabileceğiniz gösteri kıyafetleri, müsamere kıyafetleri – diğer tüm 23 Nisan yöresel kıyafet koleksiyonu ve 23 Nisan kostümleri ile siz değerli müşterilerimizin her zaman istekleri doğrultusunda kreasyonlarımız hazırlanmaktadır.
Melodi Logo
Kopyalanması, dağıtılması ve kullanılması yasaktır.
İzin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suç teşkil etmektedir.All Rights Reserved By © Sistemiki A.Ş.®
Corel Draw Türkiye
23 Nisan Kıyafetleri Ankara