Logo
Üst Banner
İletişim

Fuşya – Siyah Balerin Kıyafeti – 23 Nisan Gösteri Kıyafetleri – M-32

Ürün Fiyatı:

Fiyat Sorunuz.


Bize Ulaşın

23 Nisan Kıyafetleri en uygun fiyatlarla Melodi Giyim‘de! – 23 Nisan kıyafetleri çocuklar için üretilmiş özel kostümler ve müsamere gösteri kıyafetleri özenle – sağlığa zararsız kumaşlardan elde edilmektedir. Birinci sınıf işçilik ve kokusuz ürünlerden üretilen çocuklar için 23 Nisan kıyafetleri 2018’de miniklere çok yakışacak! Firmamızdan en uygun ve en ucuz fiyatlarıyla satın alabileceğiniz 23 Nisan kıyafet koleksiyonu ve 23 Nisan kostümleri ile siz değerli müşterilerimizin her zaman istekleri doğrultusunda kreasyonlarımız hazırlanmaktadır.

23 Nisan Kıyafetleri , Ankara En Ucuz Çocuk 23 Nisan KıyafetleriToptan Çocuk Kıyafetleri, Perakende Müsamere Çocuk Kıyafetleri, kategorilerinde siz değerli müşterilerine Ankara Samanpazarı Saraçlar Çarşısı mevkiinde  destek ve hizmet veremeye devam etmektedir.

Firmamızda showroom bulunmaktadır. Dilediğiniz kıyafeti yerinde görebilirsiniz. Bu konuda iletişim bilgilerimize ulaşmak için bize ulaşın menüsüne tıklayabilirsiniz. Tüm detaylı resimleri ve ürünleri incelemek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Bu ürünümüz çocuklar için tasarlanmış dar – geniş kalıp bir üründür. Ürünlerimizin tamamına yakınında astar kullanılmaktadır. Bu kıyafeti dilerseniz iç mekanda dilerseniz dış mekanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Terletmeyen özellikli iç astarı sayesinde rahatlıkla giyilebilir.Kıyafetlerimiz TSE normlarına göre üretilmektedir.


Melodi Logo
Kopyalanması, dağıtılması ve kullanılması yasaktır.
İzin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suç teşkil etmektedir.All Rights Reserved By © Sistemiki A.Ş.®
Corel Draw Türkiye
23 Nisan Kıyafetleri Ankara