Logo
Üst Banner
İletişim

Mavi Papyonlu Takım Smokin – Atatürk Kıyafeti

Ürün Fiyatı:

100,00 tl


Ürünlerimize kdv dahil değildir.

Bize Ulaşın

Mavi Papyonlu Takım Smokin – Atatürk Elbisesi – Melodi 31 kodlu ürün Mustafa Kemal Atatürk’ün çeşitli etkinliklerde giydiği kostümlerden esinlenerek tasarlanmıştır. %100 Pamuk ipliğinden üretilen bu smokin 23 Nisan gösterilerinizde fark yaratacağından eminiz.Şapka, papyon, cepken ve kuşak ile beraber satılan bu ürün için bizi arayın. Müsamerelerde kullanılabilen bu kostümleri dilerseniz perakende olarak da sipariş verebilir, düğün, nişan gibi etkinliklerde çocuğunuzun fark yaratmasını sağlayabilirsiniz.

Melodi Giyim; Ankara Samanpazarı Saraçlar Çarşısı mevkiinde hizmet veren, 23 Nisan Kıyafetleri, Ankara 23 Nisan Kıyafetleri23 Nisan Müsamere Kıyafetleri, 23 Nisan Müsamere Kostümleri, kategorilerinde siz değerli müşterilere destek ve hizmet veremeye devam etmektedir.

Firmamızda showroom bulunmaktadır. Dilediğiniz kıyafeti yerinde görebilirsiniz. Bu konuda iletişim bilgilerimize ulaşmak için bize ulaşın menüsüne tıklayabilirsiniz. Tüm detaylı resimleri ve ürünleri incelemek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Bu ürünümüz özel olarak tasarlanmış bir müsamere kostümüdür.

Bu kıyafeti dilerseniz 23 Nisan Okuma Bayramında dilerseniz ise 19 Mayıs Gençlik Bayramında kullanabilirsiniz.


Melodi Logo
Kopyalanması, dağıtılması ve kullanılması yasaktır.
İzin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suç teşkil etmektedir.All Rights Reserved By © Sistemiki A.Ş.®
Corel Draw Türkiye
23 Nisan Kıyafetleri Ankara