Logo
Üst Banner
İletişim

Renkli Palyaço Kıyafeti 23 Nisan Müsamere Kostümü

Ürün Fiyatı:

Fiyat Sorunuz.


Bize Ulaşın

Renkli Palyaço Kıyafeti 23 Nisan Müsamere Kostümü – Melodi 27 kodlu ürünümüz saten kumaştan üretilmiş, içi astarı terletmeyen aynı zamanda çok kullanışlı olan ve birebir palyaço kıyafetini temsil eden bir üründür. Tamamen el işçiliği olan üründe elyaftan saç aparatı bulunmaktadır. Yeşil papyon ve kırmızı saçı ile palyaço gösterileriniz için çok uygun bir kıyafettir.

Melodi Giyim; Ankara Samanpazarı Saraçlar Çarşısı mevkiinde hizmet veren, 23 Nisan Kıyafetleri, Ankara 23 Nisan Kıyafetleri23 Nisan Müsamere Kıyafetleri, 23 Nisan Müsamere Kostümleri, kategorilerinde siz değerli müşterilere destek ve hizmet veremeye devam etmektedir.

Firmamızda showroom bulunmaktadır. Dilediğiniz kıyafeti yerinde görebilirsiniz. Bu konuda iletişim bilgilerimize ulaşmak için bize ulaşın menüsüne tıklayabilirsiniz. Tüm detaylı resimleri ve ürünleri incelemek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Bu ürünümüz palyaço kıyafeti olarak tasarlanmış bir müsamere kostümüdür.

Bu kıyafeti dilerseniz 23 Nisan Okuma Bayramında dilerseniz ise 19 Mayıs Gençlik Bayramında kullanabilirsiniz.


Melodi Logo
Kopyalanması, dağıtılması ve kullanılması yasaktır.
İzin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suç teşkil etmektedir.All Rights Reserved By © Sistemiki A.Ş.®
Corel Draw Türkiye
23 Nisan Kıyafetleri Ankara