Logo
Üst Banner
İletişim

Toptan Kışlık Kıyafetler Mont Kaban – 4 – Melodi 2017

Ürün Fiyatı:

Fiyat Sorunuz.


Bize Ulaşın

Çocuk Kışlık Kıyafetleri , Ankara En Ucuz Çocuk Kaban KıyafetleriToptan Kışlık Çocuk Kıyafetleri, Perakende Kaban Mont Çocuk Kıyafetleri, kategorilerinde siz değerli müşterilerine Ankara Samanpazarı Saraçlar Çarşısı mevkiinde  destek ve hizmet veremeye devam etmektedir.

Firmamızda showroom bulunmaktadır. Dilediğiniz kıyafeti yerinde görebilirsiniz. Bu konuda iletişim bilgilerimize ulaşmak için bize ulaşın menüsüne tıklayabilirsiniz. Tüm detaylı resimleri ve ürünleri incelemek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Bu ürünümüz çocuklar için tasarlanmış dar -geniş kalıp bir üründür. Kışın üst kısımdaki elyaf ve yün koruması ile sıcak tutarken iç polar kıyafetleri ile rahatlıkla kullanılabilir.

Bu kıyafeti dilerseniz iç mekanda dilerseniz dış mekanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Terletmeyen özellikli iç astarı sayesinde rahatlıkla giyilebilir.Kıyafetlerimiz TSE normlarına göre üretilmektedir.


Melodi Logo
Kopyalanması, dağıtılması ve kullanılması yasaktır.
İzin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suç teşkil etmektedir.All Rights Reserved By © Sistemiki A.Ş.®
Corel Draw Türkiye
23 Nisan Kıyafetleri Ankara